Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Aksu Turizm

Aksu Turizm otobüs bileti almak ve sefer saatleri ile ilgili bilgi edinmek ve Aksu Turizm online bilet fiyatları için www.otobus.org bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı ile seyahat sektöründeki yerini alan Aksu Turizm, yalnızca yurt içi değil, yurt dışı yolcu taşımacılığında da hizmet vermektedir. Özellikle uzun yolculuklarda tercih edilen bir seyahat firması olarak çıktığı bu yolda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasını sürdürmektedir. Tur ve çeşitli gezileriniz için araç kiralama seçeneği ile de hizmet veren Aksu Turizm seyahat firması, güven ve tecrübesi ile konforlu bir yolculuk imkanı sunar.

Kahramanmaraş’ta kurulan firma, bugün Türkiye’nin her noktasına ve yurt dışı birçok noktaya da seyahat etmenizi sağlıyor. Son model araçlarda ileri teknoloji ile sunulan seyahat imkanı ile Aksu Turizm, hizmet kalitesine ve müşteri güvenirliğine büyük önem vermektedir. En iyi fiyat garantisi sunan firma, yolcularına güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Modern dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma ile uzun yolculuklar artık çok daha keyifli olacak. Ailenizle birlikte tatile giderken karayolu ile ulaşımı mı tercih ediyorsunuz? Ya da güvenli bir iş seyahati yolculuğu mu arıyorsunuz?

Birçok farklı güzergahta yolculuk seferleri düzenleyen Aksu Turizm, araçlarında sınırsız internet bağlantısı ve dokunmatik televizyon ekranı ile de hizmet kalitesini iki katına çıkarmaktadır. Bu ekran üzerinden dilediğiniz diziyi izleyebilir, en sevdiğiniz filmi yeniden seyredebilirsiniz. Konforlu ve rahat koltuklar üzerinde, sınırsız ve çok çeşitli ikram olanakları ile hizmet veren firmanın güvenirliği, yıllardır aynı standardı korumaya devam ediyor. Özellikle İstanbul, Mersin, Kahramanmaraş, Adana, Ankara, Aydın, Antalya, Mersin, Konya Muğla gibi illere sefer düzenleyen Aksu Turizm, yol üzerinde birçok farklı noktada mola vermeyi de ihmal etmiyor.