Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Anamur Zafer

Anamur Zafer otobüs bileti almak ve sefer saatleri ile ilgili bilgi edinmek ve Anamur Zafer online bilet fiyatları için www.otobus.org bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.

1992 yılında kurulan ve merkezi Anamur’da bulunan Anamur Zafer seyahat şirketi, Anamur’dan Türkiye’nin birçok farklı noktasına seyahat düzenlemektedir. Çevre illerin yanı sıra İstanbul, Ankara gibi bölgelere de hizmet veren firma, kaliteli hizmet anlayışı ile ilk günden bugüne kadar kendini geliştirmeye devam etmiştir. Bu süreçte artan müşteri sayısı ve büyüyen yapısı ile daha çok yolcuya ulaşan Anamur Zafer turizm şirketi, çağın teknolojik gelişmelerini takip etmektedir. Terminale ya da otogara gitmek zorunda olmadan, firmanın internet adresinden satın alacağınız otobüs biletleri ile online hizmetten yararlanabilirsiniz.

Sadece bilet satışları değil, rezervasyon işlemleri de online olarak yapılabiliyor. Kredi kartınız varsa, siz de evinizden çıkmadan Anamur Zafer otobüs firmasından bilet satın alabilirsiniz. İlk yolculuğunuz sırasında alacağınız kart ile, yaptığınız her yolculuk için puan toplayacak ve bu sayede ücretsiz seyahat hakları ve hediyeler ile karşılaşacaksınız. Sektörde öncü bir firma olmayı hedefleyen Anamur Zafer Turizm, dünya standartlarını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Şehirler arası, uzun yol yolculuklarınızı daha güvenli, daha rahat bir şekilde geçirmeniz için siz de firmanın araçlarını tercih edebilirsiniz.

Bugüne kadar Türkiye’nin birçok farklı noktasına binlerce yolcu taşıyan araçlarında, artık koltuk arkalarında yer alan ekranlarda televizyon izleyebilir, internet bağlantısı sayesinde, yolculuk boyunca internette gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca yine araçlarda verilen sınırsız ikramlar ile bir yolculuk sizleri bekliyor. Tatil keyfinizi daha başlamadan bitiren otobüs firmaları yerine, siz de uygun fiyat ve kalite garantisi sunan Anamur Zafer Seyahat otobüs şirketini tercih edebilirsiniz.