Ankara Karaman Otobüs Bileti - Otobus.Org
Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Ankara Karaman Otobüs Bileti

Ankara Karaman Otobüs Bileti, Seferleri, Firmaları Burada! Ankara’dan Karaman’a Giden Otobüs Firmaları ile En Ucuz Bileti Al!

Türkiye Büyük Millet Meclisi Müzesi: Ulus Meydanı’ndan istasyona giden caddenin köşesindedir. Türk tarihinin 1920-1923 yılları arası anılarını kapsar.

Etnografya Müzesi: Türk folkloru ile ilgili değerli bilgi ve belgeleri içerir. Atatürk tarafından kurulmuştur. Önündeki Atatürk anıtı, 1927’de İtalyan heykelci Cornolia yapmıştır. Ulus’tan Yenişehir’e giden yoldadır.

Gençlik Parkı: istasyondan Ulus’a giden yol üzerindedir. Lunaparkı, çay bahçeleri, lokantaları, açık hava tiyatroları ve gazinolarıyla yaz aylarında Ankaralıların eğlence yeridir.

Çankaya: Cumhurbaşkanlığı köşkünün bulunduğu bölgedir.

Gölbaşı: 11 merkezine 25 kilometredir. Kıyısındaki gazinoları ve plajlarıyla Gölbaşı ve yakınındaki Eymir Gölü, Ankaralıların yazın serinlemeye gittikleri gezinti yerlerindendir.

Atatürk Orman Çiftliği: Temelini Atatürk atmıştır. Zengin ve dolu bir hayvan bahçesi de vardır. Çevre sık ağaçlık ve çamlıktır.

Kızılcahamam: Ankara’ya 76 kilometre uzaklıktadır. Çamlığı ve kaplıcası ile ilin en ünlü dinlenme yeridir.

Soğuksu Milli Parkı: Kızılcahamam ilçesine 20 kilometredir. İçinde karaçam, sareçam, meşe ve kavak ağaçlan boldur. Genişliği 1050 hektardır.

Ayaş Beli: Ankara’ya uzaklığı 40kilometredir. Kış sporlarına çok uygundur. Karagöl: Ankara’ya 68 kilometre uzaklıktaki Çubuk ilçesinde çevresi ormanla çevrili bir krater gölüdür. Turistik bölgedir.

Ankara Karaman Otobüs Bileti, hem ucuz hem de alternatif firmalar ile size en ucuz ve en rahat seyahati yaptırmak için buradayız!

Sarıyar Barajı: Türkiye’nin büyük barajlarından biridir. Ankara’ya 165 kilometre uzaklıktadır. Yapay gölde balıkçılık ve su sporları yapılır.

Dikmen (Çaldağı): Dağ sporlarına çok uygundur. Ankara’ya uzaklığı 12 kilometredir.

Hüseyin Gazi: Dağ sporları yapılmaktadır. Üregil ile Arapköprü arasındadır.

Çubuk Barajı: Ankara’nın 12 kilometre kuzeyindedir. Esenboğa Havaalanı yolundan gidilir. Gezi ve piknik yeridir. Gölde motorla gezilebilmektedir.

Ayaş Kaplıcası ve İçmesi: Ayaş ilçesinin Ilıca Deresi yakınındadır. Banyosu romatizma, nevralji, kadın hastalıkları ve çıkıktan sonraki adale yapışmasında çok faydalıdır. Hem banyo, hem içme halinde kabızlık, safra kesesi taşları, iltihaplı ve kum dökmede tavsiye edilmektedir.

İçmelerden hemoroit, kabızlık, mide, bağırsak, safra kesesi ve idrar yolları hastalıklarının iyileşmesinde yararlanılır.

Karakaya Kaplıcası: Selçuklular döneminden kalmadır. Banyosu romatizma, nevralji, yarım felç, çocuk felci ve adale tutukluklarına iyi gelmektedir.

Haymana Kaplıcası: Haymana ilçesindedir. Romalılar döneminden kalmıştır.

Otobus.Org sitemizdeki bilet araştır bölümü ile Ankara Karaman Otobüs Bileti fiyatları bilgisini alabilir ve dilerseniz bileti satın alabilirsiniz!