Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Aydoğan Turizm

Aydoğan Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve kalkış varış saatleri otobus.org sitesinde arama sorgulama sonucunda karşınızda.

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan şubeleri ile ülkenin her yerine ulaşım imkanı sunan Aydoğan Turizm otobüs firması, 30 yıldan uzun bir süredir hizmet vermeyi sürdürmektedir. Her gün yollarda olan Aydoğan Turizm araçları, kaliteli ve güvenilir çalışma anlayışı ile müşterilerine rahat bir yolculuk olanağı sağlamaktadır. Altyapısını ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi sürdüren, sektörde önemli bir yeri olan otobüs firması, son model araçlarda sağladığı seyahat olanakları sayesinde, müşterilerine rahat bir yolculuk imkanı da sunuyor.

Lüks ve son teknoloji ile donatılmış araçları ile Niğde’den Türkiye’nin her yerine ulaşım seçeneği bulunan firma, müşterilerine ayrıca seyahat kart vererek, çeşitli indirimler, ücretsiz seyahat hakları gibi olanaklar da sunmaktadır. 24 saat boyunca düzenlenen seferleri ile sektördeki yerini alan Aydoğan Turizm, tamamı son model araçlardan oluşan araç filosuna sahip Niğde’nin ilk otobüs firmasıdır.

Ücretsiz, zengin çeşitli ikramları ile yolculuk boyunca rahat etmenizi sağlayan firma, şehrin kurumsallaşmış ilk otobüs şirketi olma unvanını da taşımaktadır. Alanında eğitimli ve uzman personeli, deneyimli şoförleri ve güler yüzlü çalışanları ile yolcularına kaliteli hizmet sunan Aydoğan Turizm, sektörde öncü firmalardan biri olmak için çalışmalarını her geçen gün sürdürmektedir. Hizmet kalitesini arttırarak yoluna devam eden ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile kaliteli ve rahat bir otobüs yolculuğu için siz de Aydoğan Turizm otobüs firmasını tercih edebilirsiniz.