Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve kalkış varış saatleri otobus.org sitesinde arama sorgulama sonucunda karşınızda.

Balıkesir merkezli otobüs firması Balıkesir Turizm, uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kalite anlayışını her geçen gün arttıran ve sektörde önemli bir yere sahip olan Bafra Turizm; Edirne, Balıkesir, Lüleburgaz, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli şehirlerinde bulunan merkez şubeleri ile Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşım imkanı sağlamaktadır. Mercedez marka son model araçlardan oluşan araç filosu ile firma, keyifli ve konforlu bir yolculuk için tercih edebileceğiniz bir firma.

Otobüs yolculuğunda güven ve rahatlık önemlidir. Uzman ekibi, deneyimli şoförleri, profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile hizmet veren Balıkesir Turizm, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi sürdürmektedir. Yolcularının beklentilerine göre kalite ve hizmet anlayışını şekillendiren seyahat firması, bir otobüs yolculuğunda ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlıyor. Konforlu ve rahat koltukları, koltuk arkası ekranları, Wi-fi bağlantısı gibi birçok seçenek sunan firmanın ayrıca çeşitli ve ücretsiz ikramları da bulunmaktadır.

Taşımacılık sektöründe kaliteyi ve güvenirliği ön planda tutan Balıkesir Turizm, keyifli bir yolculuk için tercih edebileceğiniz bir firma. Yapacağınız bir yolculuk için online bilet alma seçeneği sunan turizm şirketi, “mutlu yüzler ve güvenli yollar” mottosu ile hareket etmektedir. İndirimli fiyatlar ve ekonomik bir otobüs bileti için kendini geliştiren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Balıkesir Turizm, 1995 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdürmektedir. Online otobüs bileti satın almak istiyorsanız, firmanın resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.