Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve kalkış varış saatleri otobus.org sitesinde arama sorgulama sonucunda karşınızda.

İstanbul- Akhisar, İzmir- Afyonkarahisar, Gemlik- İstanbul, Manisa-Alanya, Gebze- Balıkesir, Balıkesir-Akhisar, Aydın-Akhisar ve Eskişehir-Ankara seyahatlerinde en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olan Balıkesir Uludağ Turizm, 1973 yılından bu yana sektörde hizmet veren öncü firmalardan biridir. Son model araçlardan oluşan araç filosu, deneyimli ve uzman personeli, güvenilir hizmet anlayışı ile kaliteli bir seyahat firması olan Balıkesir Uludağ Turizm, müşteri odaklı çalışma ilkesini benimsemiştir.

Şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı, turizm taşımacılığı, binek araç kiralama hizmeti, turizm seyahat acenteliği gibi hizmetleri ile firma, müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Yurtiçinde birçok farklı noktada bulunan satış noktaları ve 100’e yakın aracı ile sektördeki yerini alan Balıkesir Uludağ Turizm, 2 milyon yolcu taşıma hedefine 2012 yılı itibari ile ulaşmıştır. Birçok farklı destinasyona düzenlediği seferleri ile günde ortalama 150 otobüs seferi sağlamaktadır.

Sadece şehirlerarası değil, aynı zamanda şehir içi ulaşım imkanı da sunan firma, kalite ve güveni sağlamaktadır. Firmada bulunan araç filosu ile 500’e yakın yurt içi tatil ve gezi planları için araç imkanı sağlayan Balıkesir Uludağ Turizm, Türkiye’nin her yerinden telefon ile rezervasyon ve aynı zamanda online otobüs bileti satın alma olanağı da sunmaktadır. Çeşitli fırsatlar, promosyonlar, indirimler ve ücretsiz seyahat imkanları için müşterilerine her yolculuklarında puan biriken seyahat kartı ile keyifli, rahat ve ekonomik bir yolculuk fırsatı sunar. Siz de biletinizi, firmanın online internet adresinden satın alabilirsiniz.