Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Batı Antalya

Batı Antalya otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve kalkış varış saatleri otobus.org sitesinde arama sorgulama sonucunda karşınızda.

1980’li yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe yerini alan ve her geçen gün kendini ve araçlarını geliştirerek daha da büyüyen Antalya’nın ülkeye açılan firması Batı Antalya seyahat şirketi, her zaman dönemin en kaliteli araçları ile hizmet vermeyi hedeflemiştir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve Türkiye’nin önde gelen seyahat firmalarından biri olan firma, destinasyon sayısını her geçen gün arttırmaya devam ettirmektedir. Antalya’dan düzenlenen seferleri ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile taşımacılık sektöründeki yerini alan Batı Antalya seyahat firması, “birlikten kuvvet doğar” ilkesini benimsemiştir.
Antalya, Fethiye, Kaş, Kalkan ve Muğla’da bulunan şubeleri ile Antalya, Muğla ve Kaş bölgelerine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firması, rahat bir yolculuk için birçok imkan sunmaktadır. Antalya’dan Fethiye’ye ulaşım için otobüs yolculuğunu tercih edecekseniz, ekonomik ve uygun fiyatlı otobüs bileti, güvenilir ve rahat bir yolculuk için Batı Antalya otobüsleri ile seyahat edebilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışına düzenlenen otobüs seferleri, tur ve organizasyonlar için araç kiralama olanağı bulunan firma, müşterilerine ayrıca online bilet satın alma seçeneği de sunmaktadır.
Batı Antalya turu için de yine aynı firmayı tercih edebilirsiniz. Şehir dışından tatil için gelen yolcular ve turistler için özellikle yaz sezonunda yoğun olarak düzenlendiği Batı Antalya turları ile siz de keyifli bir tur gerçekleştirebilirsiniz. Konforlu koltuklar, rahat araçlar ve deneyimli personeller ile hizmet vermeyi sürdüren Batı Antalya otobüs firması, 50’den fazla araçtan oluşan filosu ile Antalya’nın önde gelen seyahat firmalarından biridir.