En Ucuz Batman Otobüs Bileti Fiyatları ve Seferleri - Otobus.Org
Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

En Ucuz Batman Otobüs Bileti Fiyatları ve Seferleri

En ucuz Batman otobüs bileti fiyatları ve seferleri bilgilerini gör, tüm firmaları karşılaştır, bütçen için uygun olan bileti online olarak kolayca satın al!

Batman halkı arıcılıkla uğraştığı için, bu arıcılık ağı gelişmiş ilimizden bal alabilirsiniz. Batman çarşılarından parlak sim işlemeleri kumaşlar, oyalar, dantel işlemeleri görebilir, sevdiklerinize yün çorap ve patik gibi hediyelik ürünler alabilirsiniz.

Yemek & Eğlence

Batman mutafında genellikle etli yemekler dikkati çeker. Et ve süt ürünlerini mutfak kültüründe sık sık görebileceğiniz Batman yöresi, bu ürünlerle çeşit çeşit ve lezzetli yemeklere sahiptir. Kebap ve kavurma yörenin başlıca yemekleridir. Yemeklerinde bol yağ kullanmaktadırlar. Ayrıca hamur işlerine de önem veren bu yöre, hamur işlerini ise kendilerine özgü özel yapım tandırlarda pişirmektedirler.

Ulaşım

Batman’a karayolu, havayolu ve demir yolu kullanarak 3 şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Batman’a birçok havayolu şirketi seferler düzenlemektedir. Bu seferler Ankara ve İstanbul’a direk olarak ve İzmir, Antalya, Adana ve yurtdışına aktarmalı olarak yapılmaktadır.

Batman’da sekiz yerel otobüs firması bulunmaktadır. Bu firmalar karayolu ulaşımını elinde tutmaktadırlar.

Demiryollarında ise Türkiye’nin her bölgesinden ulaşım mümkündür.