Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Bitlis Taç

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir yolculuk tercih edebileceğiniz otobüs firması Bitlis Taç, son model araç filoları, güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile sektördeki yerini alıyor. İstanbul, Ankara başta olmak üzere; Konya, Manisa, İzmir, Malatya, Bitlis, Bingöl, Elazığ ve Gaziantep şehirlerine düzenlediği seferler ile yolcuların tercihi olan firma, yolcu emniyeti ve güvenliğini ön planda tutarak çıktığı bu yolda, her geçen gün kendini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Kurulduğu tarihten bu yana güvenli bir yolculuk ayrıcalığını sunan merkezi Bitlis’te bulunan firma, sektörde yükselen varlığını geliştirmektedir. Güvenli ve emniyetli bir yolculuk için siz de Türkiye’nin birçok farklı noktasına yapacağınız otobüs yolculuklarında tercihinizi Bitlis Taç’tan yana kullanabilirsiniz. Açık büfede lezzetli ikramlar, sınırsız internet bağlantısı, rahat ve geniş aralıklı koltuklarda seyahat imkanı, oturduğunuz yerden film izleme, internette gezinme ya da müzik dinleme gibi imkanları ile otobüs yolculuğunda geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli ve keyifli bir hale getiren Bitlis Taç otobüs firması, şehirler arası yolculuklarının yanında, şehir içi ulaşım imkanları da sunmaktadır.

Bitlis Taç Otobüs Bileti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çıktığı bu yolda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden seyahat firması, son yıllarda online bilet satın alma, rezervasyon yaptırma ya da rezervasyon iptali gibi işlemleri de internet üzerinden gerçekleştirmenize olanak sunuyor. Daha güvenli, daha rahat ve daha konforlu bir yolculuk için siz de Bitlis Taç’ı tercih edebilirsiniz.