Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Bizim Iğdır Turizm

1991 yılında kurulan otobüs firması Bizim Iğdır Turizm, 2010 yılında adını bugünkü adı olarak değiştirerek, faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Yolcu taşımacılığı ve ulaşım sektöründe önemli bir yere sahip olan ve her geçen daha da büyüyerek gelişmelerini ve büyümesini sürdüren otobüs firması, kaliteli hizmet anlayışı ile yolcularına maksimum güven ve konforu sunuyor. Huzurlu ve güvenli bir yolculuk için sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Saygılı, güler yüzlü ve güvenilir çalışma ekibi ile yolcu taşımacılığında önemli bir yeri olan Bizim Iğdır Turizm, yolculuğunuzu keyif alacağınız saatlere dönüştürmek için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Güvenli seyahatin adresi olarak gösterilen firmanın, İstanbul’da iki yakada, Kocaeli, Sakarya, Iğdır ve Erzurum’da şubeleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlı bilet olanaklarını kalite ve güvenilirlik ile buluşturan seyahat şirketi, otobüste geçirdiğiniz zamandan maksimum verim almanız için çalışmalarını sürdürüyor.

Bizim Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Karayolu taşımacılığında önemli bir yere sahip olan Bizim Iğdır Turizm, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için uğraşmaktadır. Dönem dönem sağladığı indirimli otobüs bileti olanakları ile de birçok imkan sunan firma, güler yüzlü personelleri ve keyifli molaları ile de yolculuğunuzu daha kaliteli bir hale getiriyor. Türkiye’nin birçok farklı noktasına seyahat ve ulaşım imkanı sunan Bizim Iğdır Turizm, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bulunduğu bölgede en çok tercih edilen otobüs firması olma unvanına sahip olan firmanın online bilet satın alma seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.