Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Boyabat Tur

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan otobüs firması Boyabat Tur, yolcu odaklı hizmet anlayışı ile gelişmelerini sürdürmektedir. Edindiği ilkeler ile güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen otobüs firması, sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, bulunduğu bölgede en çok tercih edilen seyahat firmalarından biri olmuştur. Son model araçlarında bulacağınız kaliteli ve rahat bir yolculuk olanağı için siz de firmanın otobüslerinde bulunan ortopedik ve rahat koltuklar, oyun, müzik, televizyon ve film imkanları, internete bağlanma ve lezzetli ikramları ile keyifli bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Firmanın İstanbul, Kastamonu, Sinop, Samsun ve Kocaeli’nde şubeleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmetlerini sürdüren Boyabat Tur, uygun fiyatlı bilet ve kaliteli yolculuk imkanı sunuyor. Dilediğiniz gün ve saat için yerinizden kalkmadan bilet satın almak için firmanın internet sitesine girerek online otobüs bileti satın alma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yine rezervasyon ve rezervasyon iptali için de firmanın resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Boyabat Tur Otobüs Bileti

Nakit ödemelerin yanı sıra kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunan Boyabat Tur seyahat şirketi, özellikle Boyabat’tan İstanbul’a ve Samsun’a yapılan yolculuklarda tercih ediliyor. Firmanın Boyabat-İstanbul arası yolculuğu 11 saat sürmektedir. Son model araçlarda seyahat etmek, sınırsız ikramlardan tatmak, otobüs yolculuğunu daha keyifli bir hale getirmek ve çok daha fazlası için siz de tercihinizi Boyabat Tur seyahat firmasını tercih edebilirsiniz.