Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Buzlu Turizm

Hizmet ağını sürekli genişleterek, toplamda 300’den fazla bilet satış noktası ve binden fazla çalışanı ile Buzlu Turizm, ulaşım ve seyahat sektöründe öncü firmalardan biridir. 40 adet son model, geniş ve konforlu koltukları bulunan araç ile hizmet veren firmanın temel ilkesi “Gelecek Taşıyoruz” dur.

Kaliteli, güvenilir ve iyi hizmet verebilmek için sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak, emin adımlarla ilerleyen Buzlu Turizm; İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler ve Kocaeli, Konya, Sakarya, Afyonkarahisar, Eskişehir, Bilecik, Manisa, Uşak, Edirne, Kütahya, Tekirdağ, Denizli, Burdur, Muğla ve Aydın gibi şehirlerde bulunan şubeleri ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Uygun fiyata otobüs bileti satın almak ve ekonomik bir seyahat imkanı yakalamak için siz de Türkiye’nin birçok farklı noktasına sefer düzenleyen Buzlu Turizm’i tercih edebilirsiniz.

Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Firmadan otobüs bileti satın almak için otogara gitmenize ya da firmanın şubelerinin yolunu tutmanıza gerek yok. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma, aynı zamanda internet adresinden online bilet satın alma imkanı da sunuyor. Ayrıca telefon ile rezervasyon ya da rezervasyon iptali için 0222 217 45 02 telefon numarasından firmaya ulaşabilirsiniz. En hesaplı ve en rahat yolculuk için, firmanın otobüs seferlerini, saatlerini ve varış sürelerini de yine firmanın internet adresinden öğrenmeniz mümkün. Buzlu Turizm’in konforlu ve kaliteli araçlarında seyahat etme olanağı artık oldukça da ekonomik.