Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer ile Ucuz Bilet, Otobus.Org'da... "

Hakkımızda

Otobus.org , ülkemizin en değerli otobüs şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak sizlerin hizmetine sunan Türkiye’nin ” otobüs bileti ” merkezidir.

Yapılan tüm hesap işlemleri, Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği “güvenli internet alışverişi” çözümleri ile sahtekârlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Otobus.org, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan ‘SSL Sertifikası’ teknolojisi sayesinde kullanıcıya güvenli alışveriş olanağı sağlamaktadır.

www.Otobus.org, internetten otobüs bileti hizmetlerini sunan bir bilişim şirketidir. Sistemden yapılan tüm işlemler ipektr güvencesi altındadır.İpektr, bilet otomasyon sistemini tüm Türkiye’de birçok ünlü firmaya dağıtan yazılım şirketidir.

Otobus.org alt yapısı , Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenleyen 70’den fazla otobüs firmasını aynı merkezde toplayıp , müşterilerine  en ucuz otobüs bileti fiyatları ve saat dilimlerini  sağlayarak  ve buna ek olarak otobüs firmalarını tek bir çatı altında birleştirip son kullanıcıya zamandan ve paradan tasarruf sağlatmaktadır.

Otobüs ulaşımı sektöründe yer alan en fazla otobüs sayısına ve destinasyona sahip  şirketlerin  tüm otobüs bileti fırsatları ve otobüs bileti kampanyalarını müşterilerine sunmayı hedefleyen Otobus.org online otobüs bileti platformu, toplam işlem hacmini arttırıp havayolu , denizyolu ve demiryolu  taşımacılığı ile rekabet halindedir.

Firmamız tarafından sistemimize üye olan ve Facebook – Twitter adresinden bizi takip edenlere kampanyalar dahilinde hediyeler dağıtılmaktadır. Bu hediyeler ücretsiz bir otobüs bileti olabileceği gibi bilet ücretinin iadesi de olabilir.

Otobus.org   ‘ Yola bizimle çıkın ‘ sloganıyla sizlere yol arkadaşı olmaya devam edecektir. Biz sadece otobüs bileti satıyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti verecek internet alt yapısını kurmak , geliştirmek için elimizden gereken çabayı göstermekteyiz .

Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.